Červen 2010

Miley Cyrus - When I Look At You - video

16. června 2010 v 15:00 Miley Cyrus
Tak tohle je titulní píseň k dramatu The Last Song :o)


Lady Gaga - v Praze

16. června 2010 v 14:30 Lady Gaga
1
Velké překvapení má pro své české fanoušky Lady Gaga. 17.listopadu totiž přiveze své turné The Monster Ball Tour do Prahy!

Předprodej vstupenek začíná už 5.května, tak na nic nečekej a utíkej pro ně! Po světě jsou totiž zpěvaččiny show totálně vyprodané.

A není se čemu divit. "Nic tak divokého, jako Monster Ball, jste ještě nikdy neviděli," říká sama Gaga a my jí věříme!

Lady Gaga má ale super zprávu i pro ty, kteří nechtějí na její muziku tak dlouho čekat. Právě teď totiž vychází její album The Remix. Na něm najdeš jejích 17 nej hitů, které zremixovali ti nejlepší DJ's!

A to není všechno. Další vychytávkou je album The Fame Monster, které vychází na stylovém USB klíči ve tvaru samotné Lady Gaga. Fleška navíc obsahuje i devět doposud nikdy nevydaných remixů a všechny videoklipy, které zpěvačka dosud natočila.

zdroj: Universal Music

The Veronicas - Take Me On The Floor - video

16. června 2010 v 14:03 The Veronicas
No takže dneska to bylo jen samé Miley Cyrus a Lady GaGa. Tak co i něco z jiného soudku :-)


Miley: The Last Song - popis filmu......

16. června 2010 v 14:00 Miley Cyrus
The Last Song (Film Tie-in) (Sparks, N.) [paperback] obal

Sedmnáctileté Veronica "Ronnie" Miller byl život obrácen na naruby od té doby, co se její rodiče rozvedli a otec se přestěhoval z New Yorku do Wilmingtonu v Severní Kaloríně. O tři roky později je stále naštvaná na odcizení svých rodičů a zejména na otce. Její matka rozhodne, že by bylo v zájmu všech aby za ním do Wilmingtonu na léto jela.

Ronnie otec je bývalý koncertní klavírista a pedagog. Žije poklidným životem na pláži u města, ponořený do vytváření uměleckých děl, které se stanou středobodem pro místní církve. Tento příběh, který se odehrává, je nezapomenutelný příběh o lásce v jejich nesčetných formách, první láska, láska mezi rodiči a dětmi. Tak ukazuje Nicholas Sparks jak lze román pojmout několika způsoby.

Co si myslím o tom co se poslední dobou kolem Miley děje?

16. června 2010 v 13:41 Miley Cyrus
Tak poslední dobou se toho kolem starsky Miley Cyrus děje dost. Média si na ní pěkně pochutnávají. I když jsem ji nemusela, protože jsem si o ni myslela, že je to jedna z těch namyšlených starsek jako Angelina Jolie, Paris Hilton a pod. Jenže to jak si jí média poslední dobou dávájí je fakt hnusný. Dyť přece nic neudělala. A navíc se mi její tvorba začíná poslední dbou čím dál více líbit, protože už to není jen taková ta dětská disneyka jako bývala ale singlem Can't Be Tamed ukázala, že už je to velká holka. Takže Miley, jen tak dál :o)

Miley: Nejsem na holky!

16. června 2010 v 13:35 Miley Cyrus
mmmm

Disney star už má plné zuby ošklivých pomluv, které o ní rozhlašují bulvární média. Rozhodla se proto, tu nejdrzejší vysvětlit...
"Všem mým fanouškům děkuju za podporu. Často jsou to jediné, co mi dává sílu, abych dál pracovala," napsala Miley na svůj blog. "Najednou je kolem mne spousta negativních lidí, kteří mi dělají jen problémy!"

Miley má pocit, že svět showbyznysu je jeden velký bulvární plátek. "Vystupovala jsem minulý týden na Britain's Got Talent a moc si pozvání na tuhle akci vážím, jenže jsem na pódiu jako "políbila tanečnici" a okamžitě se to všude rozmázlo!"

Najednou se začalo říkat, že Smiley je na holky. "Přísahám, že jsem se jí ani nedotkla. Je absurdní, že nemůžu předvést perfektní show bez toho, aby mne média nevláčela bahnem," stěžuje si seriálová Hannah Montana a doufá, že její fanoušci nejsou znechuceni tím, co se kolem ní v poslední době děje.

Otravným novinářům pak Miley vzkázala: "Táhněte někam! Nic se nestalo! Na světě jsou daleko závažnější problémy! Proč neřešíte světový mír nebo vymírání živočišných druhů?"

A na závěr MC napsala: "Pojďme se změnit! Světu by neublížilo, kdybychom všichni rozdávali víc lásky!"

Lady gaga - Bad Romance - video

16. června 2010 v 9:15 Lady Gaga
No tak tu máme další singl LG. Myslím že není co dodat :o)


Shakira - She Wolf

16. června 2010 v 8:59 Shakira
No takžýe Shakira před nedávnem vydala sv další CD s názvem She Wolf taky máte jeho malou ukázku :o)


detail produktu   

Stopy

She Wolf
Did It Again
Long Time
Why Wait
Good Stuff
Men In This Town
Gypsy
Spy (Featuring Wyclef Jean)
Mon Amour
Lo Hecho Está Hecho
Años Luz
LobaReport 0.4

16. června 2010 v 8:53 Blog Diary

Ahojky Pahojky :o)

No takže jsem zase nějakou tu dobu nic nepřidala no ale co škola je stejně důležitější ne? Jinak se pokusím nějaké článešky až do konce týdne přednastavit bude jich tak 10-20 denně no uvidím co vše najdu a vyštrachám. Jinak zatím

Lady gaga a její nejšílenější kostýmy

11. června 2010 v 18:01 Lady Gaga
No myslím že není co dodat jen se mrkněte sami :o)

ko žába na prameni...
Kdo ví, co tím chtěla hvězda říci... Zkrátka jednoho dne se Lady Gaga zjevila ve zvláštním, prazvláštním outfitu, který byl ušitý z několika desítek žabích hlav. Přihlížející fanoušci netušili, kam se dívat dříve, jestli na zpěvačku, na její žabí pončo nebo na žabí sponku, kterou měla ve vlasech...


Kostěj nesmrtelný
Korzet ve tvaru zkostnatělého lidského hrudního koše může leckomu nahánět strach. Není divu, že se ho zpěvačka chtěla rychle zbavit. Poté, co v něm odzpívala pár svých songů, dala ho "do frcu". Blyštivý "obleček" se dražil v aukci na pomoc Haiti, a jeho cena byla vyčíslená na 5000 dolarů, což je asi 105 000 Kč.Holý zadek, holé neštěstí
Vidět zpěvačku v Evině rouše, to se jen tak někomu nepoštěstí. I když jednoho dne to vypadalo docela nadějně. Tehdy totiž vyšla z luxusního hotelu jenom v sáčku. Pozorovatelům, kteří si naivně mysleli, že je pod tím opravdu nahá, rázem sklaplo. Lady Gaga si totiž oblékla béžové spodní prádélko.


Taková malá rakovina...
Ulovit raka je prý těžké. Proto když si Lady Gaga ulovila stříbrného klepeťáka do své sbírky kostýmů, nedala ho hned tak z ruky. Raději ho měla pěkně "na očích". Její plastový modýlek se samolepkami na bradavkách měl údajné zloděje zastrašit.


Bacha, jdu a nevidím!
Za krásu se údajně musí trpět. Zda to platí o obřím saténovém klobouku na hlavě Lady Gaga, je otázkou. Nejenom že čepec vypadá jako pozůstatek pohřební výbavy vdovy z viktoriánské Anglie, ale má ještě jednu nevýhodu - zpěvačka přes něj nevidí... Inu, někdy je opravdu lepší nevidět...


Třípatrový dortíček
Ano, tomuto kostýmu fanoušci neřeknou jinak, než třípatrový dort. Účes zpěvačky navíc připomíná pořádnou porci šlehačky. Takže nezbývá než dodat: Happy Birthday!


Řádí jako černá ruka!
Tuto masku by popové divě záviděli i kdejací svářeči kovů! Černá škraboška totiž působí naprosto nepropustně, takže pokud si jí dáte na obličej, moc toho neuvidíte. Ocvočkované šaty k masce barevně ladí. Celkovým dojmem zpěvačka působí, jako by právě odcházela do nějakého podivného sado-maso salónu.Bloody Mary
Tak v tomto krajkovém oblečku s rudou korunou si Lady Gaga vyšla na loňské předávání cen MTV Video Awards. O tom, jak trefila na pódium, aby si převzala cenu ze Nejlepší zpěvačku, je otázkou. Ovšem důležitější je, že se trefila do hudebního vkusu svých fanoušků....


Zdroj: magazin.cz

Lady Gaga - Poker Face - video

11. června 2010 v 12:00 Lady Gaga
Tak co si trošku zavzpomínat :o) Tato píseň je od LG trošku starší ale mně se pořád líbí :-)


Lady GaGa - info

11. června 2010 v 11:55 Lady Gaga
4

Pravé jméno: Stefani Joanne Angelina Germanotta

Datum narození: 28.3 1986

Místo narození: New York

Povolání: Zpěvačka, textařka, skladatelka

Co možná nevíte:

- Má italský původ
- Od 4 let hraje na piano, ve 13 letech složila svoji první písničku, v 17 byla jedním z dvaceti dětí, kterým se poštěstilo učit se v newyorské umělecké škole Tisch School Of Arts.
- Lady Gaga je bývalá spolužačka Paris a Nicky Hiltonových (navštěvovaly stejnou soukromou střední školu s názvem Sacred Heart School na Manhattane
- Skládala písně pro takové hvězdy jako jsou Pussycat dolls, Britney Spears a New Kids On The Block.
- Lady GaGa má dva psy se jmény Lava a Remus, a můžeme je vidět v klipech Poker Face, Eh Eh (Nothing Else I Can Say) a Lovegame.
- V listopadu 2009 Lady GaGa vydáva re-edici albumu "The Fame" pod názvem "The Fame Monster". Je to dvoj-cédéčko: jedno obsahuje všechny hity z albumu "The Fame" a druhá část pod názvem "The Monster" obsahuje 8 zcela nových písniček. První videoklip z tohto albumu je k písni "Bad Romance".


Nelly Furtado - Manos al aire - video

11. června 2010 v 11:45 Nelly Furtado
No tak tu máme oficiální klípek k titulní písni posledního alba. Nelly toto album nazpívala celé ve španělštině jmenuje se Mi Plan a najdete na něm celkem 11 písní.


Miley Cyrus se líbala s dívkou!

11. června 2010 v 11:09 Miley Cyrus
No tak při jednom vystoupení v nějakém americkém pořadu se miley při písničce Can't be tamed líbala s dívkou. Nedalo mi to a na video jsem se mrkla. No a jak jsem si myslela tak to taky bylo bulvár z toho zase udělal bublinu. Miley se tam nelíbá s dívkou jen polibek naznačuje..... Takže na tom nevidím nic špatného no jen posuďte sami:


Shakira - Suerte

11. června 2010 v 10:53 Shakira
Nemůžu si pomoct :o) Když už song v Aj tak i ve španině :o) Suerte je španělská verze whenever ;o) kdyby někdo nevěděl....


Shakira zachraňuje svět nakupováním

11. června 2010 v 10:17 Shakira
shakira

Zpěvačka Shakira pomáhá zachránit světovou ekonomiku tím, že často vyráží na nákupy.Shakira připustila, že se cítí provinile kvůli svému rozhazování z toho důvodu, že je katolička. Ale brzo zjistila, že její zlozvyk utrácení je vlastně dobrá věc. 
"Mám ráda i další věci, ze kterých se těší dívky mého věku: jogging v parku, dívám se na špatné filmy," říká zpěvačka Britain´s You magazínu. "Dříve jsem si to dost vyčítala. Jsem katolička. Ale dnes to vidím trochu jinak. Svět, ve kterém se lidé nechovají konzumně? Taková ekonomika by šla ke dnu."
Kolumbijská kráska také popřela zvěsti o tom, že by se stěhovala zpátky do své rodné země, ale snaží se jí pomáhat. "Nejste daleko od pravdy, často do Kolumbie jezdím," prozradila hvězda, které tohoto času bydlí v Miami.
"Vyrostla jsem s tím, že v zemích, jako je ta moje, když jste se narodili chudí, je vám souzeno ta také umřít. Byla jsem svědkem toho, kolik dětí vstoupilo do domobrany nebo se dostaly do drogového podsvětí, protože ve škole nebyly bezpečné. Pochopila jsem, že bych mohla udělat i něco malého. Žádné dítě se nechce stát drogovým dealerem."


Nelly - Info.....

11. června 2010 v 9:56 Nelly Furtado
sddfsgfg

Celé jméno:Nelly Kim Furtado

Datum a místo narození: 2. prosince 1987 v Britské Kolumbii

Výška: 155 cm

Povolání: zpěvačka, producentka

Zajímavosti:

- Jméno dostala po sovětské gymnastce Nelli Kimové.
- Rodiče Nelly Furtado emigrovali z Portugalska do Kanady na začátku 80. let. Rodiči byla společně se sourozenci vedena ke vztahu k oběma kulturám, a proto umí i výborně portugalsky.
- Nelly ráda experimentuje s ruznými instrumentálními nástroji a tak v jejich písních můžeme slyšet míchání různých stylů a kultur.
- Jelikož její rodiče neměli mnoho peněz, chodila od mladých let do práce, se svou matkou pracovala jako pokojská, později dostala místo hospodyně. Jak později přiznala v jednom rozhovoru, toto ji pomohlo objevit své pravé já a navedlo ji na pozitivní cestu.
- Má dceru která se jmenuje Nevis. Té take věnovala svoji píseň s názvem Childhood Dreams (Dětské sny)
- V roce 2002 obdržela 4 nominace na prestižní ceny Grammy, nakonec dostala jeden gramofon a to za nejlepší ženskou nahrávku za píseň I'm Like a Bird.

Shakira - whenever, whenever - video

11. června 2010 v 9:06 Shakira
Tak tuhle písničku si moc dobře pamatuju jak před několika lety u nás vylítla v hitparádě eso. No určo ji taky mooooc dobře znáte. Mně osobně se ale více líbí ve španělštině :o)Report 0.2

11. června 2010 v 8:40 Blog Diary
Ahpojky všem. No takže jsem zase nějakej ten čásek nic nepřidala ale ještě máme 12 dní učení tak se snažím dohnat vše co se dá. Jo většina škol se už neučí ale my ještě pořád jo. Jinak jdu nějaké ty článečky přednastavit :o)

Miley - Can't Be Tamed

6. června 2010 v 9:56 Miley Cyrus
Předminulý pátek mělo toto video premiéru. Za jedinný den si ho na oficiálním kanále Miley na youtube přišlo shlédnout neuvěřitelný 1,500 000 fandů. A další 1,000 000 ho shlédlo na noficiálních odkazech. Miley prostě boduje!!!