Duben 2010

Blake - Hot or Not?

17. dubna 2010 v 10:27 HOT or NOT
No takže tady máme fotečku Blake. Tak co myslíte hot or not? Hlasujte :-)

Blake Lively - POTM na květen

17. dubna 2010 v 10:15 Ostatní
No a s novou celebkou přichází i volba fotečky pro měsíc květen :o) Tak se na ně mrkni a pak hlásni v anketce pro tu která se ti nejvíce zalíbila nebo která tě zaujala.


1.
bl1

2.
bl2

3.
bl3

4.
bl4

5.
bl5

Blake Lively - Photoshoot 1

17. dubna 2010 v 9:55 Blake Lively
No a jelikož new dessík je s Blake tak tu máme i první shootík sní. Snad se bude líbit :o)


Táák a dessík je nastaven :o)

17. dubna 2010 v 9:49
http://i249.photobucket.com/albums/gg218/_sugarfixx/oct/sugarfixx-lj047.png|http://i249.photobucket.com/albums/gg218/_sugarfixx/oct/sugarfixx-lj048.png|http://i249.photobucket.com/albums/gg218/_sugarfixx/oct/sugarfixx-lj045.png|http://i249.photobucket.com/albums/gg218/_sugarfixx/oct/sugarfixx-lj046.png

Ano je to tak dessík je nastaven. Popisky se mi moc měnit nechtělo ale stejně si myslím že tyhle se k tomuto dessíku taky skvěle hodí. Jinak Mám v plánu že si stáhnu nějaký filmík s Blake. Ona je prostě úžasná. Moc se mi líbí. No a teď jdu ještě něco přidat :)

Změna a zase jenom změna :)

17. dubna 2010 v 9:33
http://i39.tinypic.com/23mlt1j.jpg|http://i43.tinypic.com/2m26q1h.jpg|http://i42.tinypic.com/297ns6.jpg|http://i43.tinypic.com/so8ry0.jpg

Jj a máme tu změnu. Jelikož sem za 1. Žádný dessík se Selenou nelíbil a za 2. jsem si řekla že tenhle blog nebudu až tak moc zaměřovat na teen starsky tak bude dessík s herečkou Blake Lively :o)

Ahojky všem :o)

17. dubna 2010 v 9:05


Ahojky lidičky :o)

No tak se vám opět po nějaké delší době hlásím. Jo no jinak to prostě nejde. Škola je škola a navíc střední. Kdo nezná tak mě těžko pochopí. Záklaďáci mají na vylepšení známek ještě měsíc a něco ale já už jen necelé 4 týdny :o( Takže budu muset zamakat abych si to nějak nepokazila. No jinak doufám že vy budete mít známky které chcete a pokud ne tak máte co dělat v dalším roce aby jste to vylepšily. Dneska tu nějakou tu dobu strávím nemůžu přece pořád ležet jen v knížkách :D Chci změnit dess. oslední dobou strašně žeru Selenu. Ona je prostě pořád svá a na nic si nehraje narozdíl od Miley (Nechci urazit fanoušky Miley) No nic tak já jdu vybírt dessík. Jednak mě mrzí to že Sára skončila s výrobou dessů. Ale co se dá dělat škola je škola :)

Ze školy jsem už doma :o)

8. dubna 2010 v 12:08
Ahojky všem lidičkám :o) No taže dneska jsem měla ve škole na 8:55 ale už v 10:00 jsme šli domů dobrý ne? Ve škole totiž vypadal elektrika a tak nás poslali domů aby to mohli opravit. No a tak jsem tu ovšem ne na dlouho protože se jdu věnovat blogu věnovanému Biance no tak se tu zatím mějte :o)

Ahojky aneb zase se po nějaké té době hlsím mno :D

7. dubna 2010 v 18:39

Ahojky lidičky :o) no tak jsem se tu po nějaké době zase ukázala. Jinak jelikož dneska probíhala další část maturity tak jsme šli místo školy do kina. No aby tam měly klid no. Film se jmenoval Kataka a byl o feťačce co pořád říkala že stím přestane a nepřestala. Ke všemu pak otěhotněla a ta holčička se narodila úplně zdravá. Což jsem nechápala jak se tak těžké feťačce může narodit zdravá holčička. Říkala jak se kvůli ní změní že půjde na detox. Jo ona tam sice šla ale odešla dřív než měla. Tu malou pak chodila do toho kojeňáku ještě nějakej čas navštěvovat a pak ji zbavily všech práv na ni. Se nedivím a to tam paak pořád brečela a tak. Sem si říkala to sis měla rozmyslet dřív. No skončilo to tak že v drogách jela pořád. Bylo to dost smutný no pač jsem si na začátku myslela že bude schopná stím vážě skončit a ono nic no. Ale co. Teď jdu se svým hafíkem ven a pak tu musím uklidit takže se možná ukážu zítra ale to nevím pač se musím učit na pátek :o( Ach joo je toho tolik....

Učím se...učím se...a azse se učím...

5. dubna 2010 v 15:28
No takže teď jsem to nějaký ty tři hoďky nebyla a ani tu nebudu :( Njn musím se učit zítra je první den po prázkách a to učitelé vždycky mají písemkový tendence. Chtějí se přesvědčit jestli jsme se učili atd. Prostě nené to jak na základce. Na SŠ se musím učit denně. Budu se snažit se tady zastavit ještě večer a zakončit s vámi nějak ten den. No uvidíme jak to dopadne :)


Přijde vám to normální?

5. dubna 2010 v 12:30
Tak tohle mě dostalo. Moje bývalý affs dělalo kontrolu. Samozřejmě že jsem se nepřipsala protože jsem dlouho neobíhala tak mě smazala ale o to nejde. Ona sama neobíhá skoro vůbec. Tak snad když dělám kontrolu affs tak se jim věnuju obíhám a tak. Já vím já taky moc často neobíhám ale aspoň jednou za nějakej ten čásek oběhnu mrknu se jak to na vašich blogískách vypadá co se změnilo pokud máte new dessík tak pochválím pokud potřebujete hlásnout tak hlásnu (tak jako jsem to udělala i dneska) Jako tohle mi vážně nejde vůbec ale vůbec do kebule.......

A new dessík je hotov :o)

5. dubna 2010 v 11:15

Jj je to tak :) New dessík je konečně hotový. Minulý dessík byl taky s Avrilkou byl tmavší a byl od Sary. Teď jsem si vybraa světlejší a od Keyt. Obě holky dělají moooc pěkné dessíky. Já vím ten dessík jsem slíbila včera ale nějak se mi nechtělo :D Ta lidská lenost je někdy strašná že xD. No jinak doufám že se vám líbí. Dneska mám v plánu oběhnou Affíky. Pač mám pocit že je poslední dobou zanedbávám :( a to mě mrzí. No nic tak já jdu na oběh a pak se tady ještě snad ukážu :o)

Brý ránko lidičky :o)

4. dubna 2010 v 7:28
Ahojky všem ranním ptáčátkům :D Já vím včera ani předevčírem jsem nicnepřidala ale byla tady sestřenka a tak to ani moc nešlo :o( No ale dneska jsem tu a jak jsem vám slibovala změním dessík :) Bude zase s avrilkou řekla jsem si že měsíc duben budu prostě věnovat Avril. No tak já si jdu uložit vše potřebné a jdeme na to :o)

A zase přemýšlím o new dessíku :D

2. dubna 2010 v 10:37
Jj je to tak. Mám vybranej takovej tmavě červenej s Ahley Tisdale. Moooc se mi líbí a chci ho nastavit takže je doceůa dost možné že odpoledne už bude nový dessík :)

Keira Knightley - Photoshoot 2

2. dubna 2010 v 7:36 Keira Knightley
Brý ránko takže dneska tu máme první článeček shootík je mooc povedený :o)
Fergie - Photoshoot 1

1. dubna 2010 v 18:30 Fergie
Koukám a koukám a rubrika Fergie je prázdná tak jsem si řekla že to musím napravit :o) Tento shootík se mi děsně líbí snad se bude líbit i vám :-)


Za chvilku jdu zase pryč..........

1. dubna 2010 v 18:06
No takže teď musím jít chtě nechtě umýt nádobí a pak jdu s kámoškou na chvilku ven. Nevím kdy se vrátím ale dneska se tadyk určo ještě ukážu. No nic tak já jdu a to nádobí ať to mám z krku :D

3OH!3 - STARSTRUKK ft. Katy Perry

1. dubna 2010 v 16:52 Videjka
No takže teď jsem se na nějakou dobu odmlčela byla jsem nakoupit a pak jsem ještě musela poklidit jinak by mě máma nepustila na PC. No ale už jsem tady i s novou písní od Katy Perry i když jí moc nemusím tak tahle docela ujde :)


Kusovka 26

1. dubna 2010 v 13:15 Kusovky
A zase kusanda a zase taková smutná a bez života. Já vím jsem hrozná jenže poslední dobou mi tak prostě je :o(


Kdo vyhrožuje Miley Cyrus?

1. dubna 2010 v 13:00
Já vím říkala jsem žádné teenky a hlavn už ne Miley ale tohle sem prostě dát musím pač můj názor je že Miley zase nic ta špatného neudělala jen si to přečti:

Cyruska

Podporu všem gayům a lesbičkám, kteří chtějí mít svatbu, nedávno vyjádřila Disney star Miley Cyrus, teď za to ale nepříjemně pyká!

"Mojí e-mailovou schánku doslova bombardují stovky zpráv," svěřila se hvězda seriálu Hannah Montana a pokračovala: "Všichni píší to samé: ´Jak mohu podporovat někoho tak divného?´ Je to šílené!"

Některé maily jsou ale navíc hnusné a jde z nich strach. "Dost lidí mi hrubě nadává a někdo mi i vyhrožuje násilím nebo dokonce vraždou, takové zprávy moje asistentnka automaticky přeposílá policii," svěřila se star.

Přiznala ale, že je z celé situace velmi smutná. "Nechápu, že ještě existuje někdo, kdo si myslí, že homosexualita je nemoc a měla by se léčit? Vždyť je jedenadvacáté století!" posteskla si Miley s tím, že na léčení by měli jít ti, co mají takové myšlenky.

"Já jsem šťastná s Liamem a myslím, že na to samé má právo úplně každý, takže za práva gayů a lesbiček budu bojovat dokud to bude třeba a nikdo mě nezastraší," vzkázala Miley na závěr!

Emily Osment - Photoshoot 2

1. dubna 2010 v 12:40 Emily Osment
No takže teď je tu shootíček s Emily. Sice jí moc nemusím ale starska to je. Shootík se mi celkem líbí ale k těmto šatům bych určitě nevolila ty růžové boty to mi připadá dost přejeté....