Únor 2010

Selena Gomez - Photoshoot 5

28. února 2010 v 16:44
No takže pro dnešek ještě jeden shootík sell a půjdu se věnovat svému dalšímu blogu. Večer se tadyk ještě ale určo zastavím :o)


Inna - Amazing

28. února 2010 v 15:44 Taneční videa
No takže jelikož tuto písničku poslouchám pořád dokola tak jsem si řekla že jí sem prostě mmusím dát :o) Určo si ji poslechněte :-)


Selena Gomez - Photoshoot 4

28. února 2010 v 15:11
No takže jelikož můj new dessík je právě s touto celebkou tak jsem si řekla že by neškodilo dát sem sní pár dalších věciček. No a rozhodla jsem se pro shootík :o)


Na chvilku :o)

28. února 2010 v 11:36

No tak tady zase straším :D Jo jinak ahojky všem xD Vůbec nevím jak to dneska bude. Včera odpoledne jsem tady vůbec pak už nebyla protože jsem šla se svým hafanem na prochajdu do lesa. No a dneska bych chtěla jít taky ale uvidím jak se mi bude chtít :D Jinak jdu něco přidat :o)


Njn dnešek.......

27. února 2010 v 10:37

Ahojky tak tu zase oxiduju :D Dneska ráno jak jsme vstávala tak se mi vůbec nechtělo. Ale já musela jít s mým hafíkem ven .o) No tak jsem vstala a šla no :D Pak jak jsem přišla jsem zkusila něco naprogramovat ale nějak mi to nnevycházelo a já pořád nevím proč místo toho aby se mi ty čísla sečetly tak se mi vynásobily :o( Jinak teď poslouchám na youtube písničku od Inny Amazing. No a máma poslouchá v kuchyni Free radio :D Dobrá kombinace no :D Jinak nevéím jestli dneska něco přidám. No uvidíme :-)


Důležité pro Affs prosím přečtěte si to :o)

26. února 2010 v 16:24

ČUSÍK :o) Vím že jsem tady dlouho nebyla ale taky mám pro to dost vážný důvody a to jeden ŠKOLA :o) Prostě je toho strááášně moooc a já to chci zvládnout. Říkám si že když už jsem se dostala na tak dobrou školu tak bych taky měla dělat něco pro to abych na ní mohla zůstat a já tam chci zůstat a to strašně moooc. Jente u mě je problém v tom že se mi nechce učit. ale dneska jsem pochopila to, jak moc je ta situace vážná a že pokud se nezačnu učit a makat tak že to nedám. Promiňte ale teď tu moc bývat nebudu. Nechci tím říct že blog pozastavuju to ne ale nebudu mát třeba čásek na to obíhat moje affíky. Kou z mých affs to vadí může si mě smáznout je to jen a jen an něm. Ale pokud si mě smažeš tak mi dej prosím vědět na blog do komentu pod tento článek ať vím :o) Jinak doufám že vám to klape líp. Teď sice budu mít týden jarňáky ale ani o nich se škole nevyhnu. Budu muset prostě začít makat jinak to nejde :-)


Měla jsem práci.....

19. února 2010 v 12:18

Omlouvám se ale dneska toho tady moc nepřidám :o( Teď musím jít uklidit jinak mě máma odpoledne nepustí ven :o( To že toho tady moc dneska nebude bude způsobeno tím, že se věnuji i svému druhému blogu. Jelikož jsem se poslední dobou zbláznila do photoshootů tak jsem si řekla že bych založila blog, kde budou jen shootíky. No a tak ho mám dneska bych se mu chtěla dost intenzivně věnovat ať tam něco je už od začátku. Ale zítra určo něco přidám. Ale nebojte tak večer se sem ještě vrátím a řeknu vím jaký jsem měla den. No nic tak já pádím ať to všechno stihnu zatím papky :-*


Hayden Panettiere - Photoshoot 2

19. února 2010 v 10:25 Hayden Panettiere
No takže včera jsem přidala první shoot s touhle hvězdičkou a dneska tady máme dlaší :o)


Neuvěříte co se mi stalo :D

19. února 2010 v 10:06


No včera to ale byl den :D Povím vám co se mi ráno stalo. Každý ráno chodím se svým hafanem na prochajdu. No a dneska jsem sním šla jako obvykle a jak jsem se chtěla vrátit
domů uvědomila jsem si že nemám klíče. Vůbec jsem netušila co mám dělat. Pak mě napadlo že bych mohla jet k babičce do práce (ona má totiž náhradní kdyby se náhodou něco stalo xD) No jo ale jak pojedu i s Mavim (to je ten můj pejsek) když nemá náhubek? Ptala jsem se sousedky jestli nemá protože o
na má taky kokra jako já a říkala že ne. Ale poradila mi abych se stavila ještě za jinou sousedkou že ta má. No tak jsem se za ní stavila jenže ona nebyla doma :D A říkala jsem si co teď. Chystala jsem se jít s Mavim zase ven ale v tom jsem si všimla že v krabici někdo vyhodil provaz. Napadlo mě že z toho bych mohla Mavimu udělat košík. Říkala jse si vím není to nic moc ale lepší než nic. Tak jsem mu ho udělala a jeli jsme. V šalině jsem se radši po nikom nedívala a taky jsem netoužila po tom abyse oni koukali po mě :D No kdo by taky toužil. Jak jsem jela šalinou tak jsem pak musela jet ještě trolejbusem Takže další trapas :D Dojela jsem k babičce Maviho jsem radši nechala uvázanýho protože jsem myslela že dovnitř nemůže. No došla jsem k babičce a ta se mě úplně lekla. Kdo by taky ne :D Tepláky dole skoro černý pršelo takže si asi dokážete představit jak vypadaly. Ptala se mě co tam dělám a jak to že nejsem ve škole tak jsem jí to vysvětlila a ona že ty klíče asi má. Nakonec je měla a já byla šťastná. Cesta domů se mi už zdála rychlejší bylo mi jedno jak jsem vypadala pro mě bylo hlavní to že jsem měla to co jsem potřebovala a to byly ty klíče. Sice si o mě každý myslel že jsem asi bezdomovec ale co :o)


Hayden Panettiere - Photoshoot 1

18. února 2010 v 7:50 Hayden Panettiere
No takže tato herečka se mi moooc líbila v seriálu Hrdinové. No tak doufám že se vám bude líbit v tomhle shootíku :-)


Kristen Stewart - životopis

18. února 2010 v 7:11 Kristen Stewart

Povolání: Herečka

Věk: 19 let

Datum narození: 9.4.1990

Místo narození: Los Angeles


ŽIVOTOPIS:

Jedna z dalších nových a nadějných tvaří filmového nebe. Snad jen proto, že o ty "herce" začíná být nouze a takzvaných hvězdiček je "habaděj". Kristen se narodila 9. dubna 1990 v Los Angeles, USA jako Kristen Jaymes Stewart.
Z počátku vyrůstala v Coloradu a později se vratila do L.A., kde žije se svými rodiči a starším bratrem. Otec John Steward je televizním producentem ve FOX TV. První větší role je Panic Room(Úkryt), kde nahradila herečku Hayden Panettiere. Role byla pro ní doslova šokem, protože jí čekala spolupráce s významným hercem jakým je Jodie Foster. Dalším významným krokem je In the Land of Women(V zemi žen) po boku Meg Ryan. Poslední roli uvedenou v kinech je Into the Wild(Útěk do divočiny).
Myslím, že její herecké kvality teprve poznáme, přestože měla tu čest si zahrát s významnými herci.
Kristen Stewart - Photoshoot 3

18. února 2010 v 6:54 Kristen Stewart
No gtakže po ránu tu máme shootík Kiki. Mě osobně se moooc líbí :o)
Kusovka 8

17. února 2010 v 12:20 Kusovky
Taková zelená uklid'nující :-)


Jsem ve škole :-(

17. února 2010 v 11:58

No takže jsem opět v tom ústavu :D Jak jinak. Dneska nevím jak tady budu protože se musím na zítřek učit do elektrotechniky. Ale je to předmět co mě celkem baví takže si myslím že se to naučím rychle. Dneska pokud budu mít čásek tak bych taky chtěla dodělat ty avatárky co jsem včera začala. Bude jich tak 10 myslím že pro začátek to celkem stačí :o)

Kusovka 7

17. února 2010 v 7:45 Kusovky
No takže po ránu tu pro vás mám takovou veselou kusovku. No a těm co jsou smutní tak doufám, že tato kusovka vám aspoň trošku pomůže :o)


Pozvánka na párty od affs pusinqa007

16. února 2010 v 18:29
No takýe zítra moje Sbénko pořádá na svém blogu párty jen je škoda že je to dopoledne to nemůžu protože mám školu promiň :o( Ale pro vás tu mám tu pozvánku tak kdo můžete tak přijďte :-)


Kusovka 6

16. února 2010 v 18:24 Kusovky
No tak tohle bych měla pojmenovat spíš jako psychokusovku :D Nevěříte? Tak se mrkněte :o)


Lady Gaga - Photoshoot 1

16. února 2010 v 18:12
No takže jsem si myslela že tu s Lady Gagou nějakej ten shootík mám a ono ne. Tak jsem si řekla že to napravím :-)


Tak a rekonstrukce je konečně hotová :o)

16. února 2010 v 15:27

No a je hotovo :o) Dělala jsem to tak dlouho protože když se mi nějaký dess líbil a pak jsem ho nastavila tak se mi zase nelíbil :D No a taky jsem musela vybrat vhodné popisky aby to nevypadalo jako v cirkuse xD. ale pak jsem se konečně rozhodla. Tak dpoufám že se vám new dessík líbí :o) Jinak jsem celkem ráda že už to mám za sebou protože nastavování designu a měnění popisků není zrovna zábavná činnost. Jinak teď jdu trošku uklidit. Vysaju atd. Jinak pak ještě přidám další a další články. A taky bych chtěla dneska udělat pár avatárků s Kristen :o)

Ashley Tisdale

16. února 2010 v 14:14 HOT or NOT
Tak co myslíš Hot or NOT? Hlasuj v anketě nebo i v komentech :o)