Exmanžel JLo: Chce po ní 1,7 miliardy

20. prosince 2009 v 9:54 |  Jennifer Lopez
)


Exmanžel Jennifer Lopez: Chce po ní 1,7 miliardy!

Jennifer Lopez (40) si pěkně zavařila kvůli soukromému videu, které si pořídila s exmanželem Ojani Noahem. Nejdříve ho zažalovala o 10 milionů dolarů kvůli tomu, aby je nikde nezveřejňoval, nakonec však možná bude muset zaplatit JLo jemu. A to téměř 1,7 miliardy korun!
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczopjtjsfuyc','cEcMwlxd7cBJxn9pTXikJj8Q3EAJaLCNY0yMhgl1bWT.t7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczopjtjsfuyc=='function') {adoceanczopjtjsfuyc();} //]]>
Soudně chtěla Jennifer Lopez docílit toho, aby její exmanžel nemohl soukromé video zveřejnit a použít ve svém novém dokumentárním filmu o jejich manželství, a podala na něj žalobu s požadavkem odškodného 10 milionů dolarů.

Podle nových informací však Jennifer už některé nahrávky ze svatební cesty z roku 1997 sama bez souhlasu exmanžela prodala jisté americké televizi.

Ojani Noah si to samozřejmě nenechal líbit a svou exmanželku zažaloval také, a to kvůli podvodu a porušování autorských práv. Tentokrát se však jedná o 100 milionů dolarů, což je v přepočtu astronomická částka 1,7 miliardy korun!

ZDROJ: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama