Prosinec 2009

Jdu si dát něco na véču.......

31. prosince 2009 v 18:08

Takže jdu si něco menšího sníst protože mě jaksi přepadl hlad a už se to nedá vydržet :D Pak bych chtěla něco přidat s Kristen Stewart protože mě tahle celebka začala docela dost zajímat. Četla jsem jeden její článek v novém čísle Bravo Girl. No nic zatím se mějte a já jsem za chvilku zpátky :o)Megan Fox - Photoshoot 2

31. prosince 2009 v 13:33 Megan Fox
No takže mám ještě chvilku a tak něco přidám už teď. Na netu jsem našla další shootík Megan tak doufám že se bude líbit :o)

Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

Vůbec netuším jak to dneska bude......

31. prosince 2009 v 13:08
Ahojky všem :o) Takže vím že jsem dneska nic nepřidala ale dopoledne jsem se prostě musela učit jinak to nešlo :o( Za chvíli jdu obědvat a pak bych chtěla jít se svým pejskem do lesa na prochajdu. Snad něco přidám až tak k večeru. Jinak si užijte Silvestra a chci vám popřát:


Happy new year 2010 :o)Co právě teď dělám?

30. prosince 2009 v 15:09
Popíjím kakao které už pomalu z hrnku mizí. Dneska jsem změnila dess. Tak doufám že se bude líbit Když se podívám ven je tam škaredě. Na trávě a chodnících je pokrývka velmi mokrého sněhu který se vlivem deětivých přeháněk mění jak jinak než v břečku :o( Ještě přidám pár článků zveřejním blog jinde a....kakao už došlo :o( Nemám sílu na to si jít udělat nové a ani bych už na něj možná neměla chuť no nic pomalu půjdu mějte se.......

Ohodnoťe mi můj new dessík plsky :o)

30. prosince 2009 v 15:01 Ostatní
Ahojky lidičky :o) Takýe budu moooc ráda když mi ohodnotíte tento dessík kterej jsem dneska změnila :o) Původní byl taky s Ashley no a mám zase s Ash :o) Takže hlasujte v anketce nebo pište i do komentíků budu jen a jen ráda :o)

Mám new dessík :o)

30. prosince 2009 v 14:47
Ahojky :o) No takže mám po dlouhé době zase new dessík a opět s Ashley tak doufám že se vám bude líbit :-) Jinak dneska ještě přidám pár článečků :o)

Misha Barton - Photoshoot 1

30. prosince 2009 v 11:05 Misha Barton
Doufám že se vám tento shootík bude líbit :o)

Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingZDROJ: TADY

Leona Lewis - Photoshoot 2

29. prosince 2009 v 16:00 Leona Lewis
No takýe zase jeden z jejich shootů má na něm moooc pěkné šaty :o)


Leona Lewis: Brání přítele dělníka

29. prosince 2009 v 15:48 Leona Lewis

Leona Lewis: Brání přítele dělníka


S elektrikářem Louem se prý známá zpěvačka Leona jen tak nerozejde.
S elektrikářem Louem se prý známá zpěvačka Leona jen tak nerozejde."Můj přítel je elektrikář. No a co?" Přibližně toto vzkázala britská zpěvačka Leona Lewis (24) všem posměváčkům, kteří jí prorokovali brzký rozchod s Louem Al-Chamaaem.


Ten je totiž pouhým elektrikářem a ona se proslavila v soutěži X Factor - podle neúprosných zákonů showbyznysu by si tak brzy měla nabrnknout někoho, kdo je na společenském ­žebříčku o něco výše.

To se však zatím Leoně nechce. S Louem chodí od sedmnácti let, a jak sama řekla, těžko k sobě pouští neznámé lidi. "Rozčiluje mě to," stěžuje si zpěvačka.

Leona Lewis - Photoshoot 1

29. prosince 2009 v 15:41 Leona Lewis
No takže na netu jsem našla jeden moooc pěkný shoot Leony. Tak doufám že se vám bude líbit :o)


A jsem zase tady.......

29. prosince 2009 v 11:42
No takže včera jsem bohužel nestlihla přednastavit nějaké ty články :o( ale nebojte dneska určo něco přidám :o) Máma za chvíli odjede na nákup (dneska se mám oficiálně učit le komu by se o prázdninách chtělo že? :D) takže pak začnu s přidáváním ale něco malého přidám už teď :o)

Dneska jsem nic nepřidala......

28. prosince 2009 v 20:17
Ahojky všem :o) No takže se chci omluvit za to že jsem dneska nic nepřidala. Ale byla jsem ve městě utrácet a to přecem ělo přednost :o) No jinak nevím jak to bude zítra ale to doufám že už něco přidám nebo zkusím ještě dneska nějaké ty článečky přednastavit. No nic zatím se mějte hezky užívejte si zbytek prázdnin a ať se vám start do školy ale i do nového roku moc a moc vydaří :o) vaše Leňa :-)

Angelina: Brad může mít v posteli koho chce

27. prosince 2009 v 10:00 Články

Angelina: Brad může mít v posteli, koho chce


Angelina Jolie a Brad Pitt v CannesTajemství vztahu hollywoodského páru číslo jedna je venku. Brad Pitt a Angelina Jolie mohou spát, s kým chtějí.

Andelina Jolie šokovala všechny fanoušky, kteří byli přesvědčeni, že na svého muže Brada Pitta žárlí a nedovolí mu žádné avantýry. Herečka v německém magazínu Das Neue totiž úplně zpochybnila fakt, že by věrnost prospívala partnerském vztahu.

Brad a Angelina vychovávají šest dětí, a přestože tu a tam se objeví informace o tom, že jejich vztah skřípe, daří se jim vyhýbat větším skandálům. Každou informaci o jejich vztahu ale média pořádně rozmáznou. Naposledy například Angelinu rozzuřilo, když se Brad sešel s bývalou milou Jennifer Anistonovou.

Nyní vyšlo najevo, že hvězdný pár zřejmě žije ve volném vztahu. "Pochybuji, že věrnost je nutná pro vztah," řekla Angelina otevřeně. "S Bradem si nemyslíme, že žít znamená být připoutaný k protějšku. Snažíme se, abychom jeden druhému nic nezakazovali," vysvětlila.

Brad tedy zřejmě neměl problém, když Angelina ukázala nahý zadeček ve filmu Wanted.

Nelly Furtado - Photoshoot 2

27. prosince 2009 v 9:30
No a pro zpestření tu máme dlaší shootík Nell :o)


Brad Pitt - Jeho ocenění

27. prosince 2009 v 9:00
Všichni určo znáte Brada Pitta :o) No a tak tady máme jeho poměrně obsáhlý seznámek ocenění které se mu za jeho život podařila získat :o)

1995: - Western Heritage Awards (Legends of the Fall)
- Razzie Awards (Interview with the Vampire: The Vampire)
- Bronze Wrangler (Legends of the Fall)
1996: - Golden Globe (Twelve Monkeys)
- MTV Movie Awards (Se7en)
- Saturn Award (Twelve Monkeys)
- Universe Reader's Choice Award (Twelve Monkeys)
1997: - Blockbuster Entertainment Award (Twelve Monkeys)
1998: - Rembrandt Awards (Seven Years in Tibet)
2004: - Teen Choice Award (Troy)
2005: - People's Choice Award (Favorite Leading Man)
- Teen Choice Award (Mr. & Mrs. Smith)
2006: - Gotham Awards (Babel)
- MTV Movie Awards (Mr. & Mrs. Smith)
- NRJ Ciné Awards (Mr. & Mrs. Smith )
- People's Choice Award (Favorite Leading Man)
- Satellite Awards (Babel)
2007: - Ensemble Cast Award (Babel)
- Venice Film Festival, Volpi Cup Award
(The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford)
2008: - People's Choice Award (Ocean's Thirteen )
2009: - People's Choice Awards, USA (Favorite Leading Man)

Brad Pitt - Photoshoot 1

27. prosince 2009 v 7:00 Brad Pitt
Tak tohle je jeden z mých oblíbených herců :o) No tak doufám že se vám bude shootík líbit.

Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image HostingFree Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting Free Image Hosting

Zítra tu moc nebudu :o(

26. prosince 2009 v 23:13
Ahojky všem :o) Jelikož zítra jedu k dědovi a asi se to dost protáhne tak tady budu až večer možná ani to ne :o( Musím tam i když se mi moc nechce :o( Nemůžu po mamce chtít aby mi ty dárky vzala to by bylo trochu nezdvořilý. Ale nebojte nějaké článečky přednastavím ať tu něco zítra máte a tak :o) No nic tak já jdu něco vymyslet zatím papky :o)

Demi Lovato - This is me spain video

26. prosince 2009 v 18:35
No takže jsem na netu našla videjko k písničce This is me kterou jste od Demi mohli slyšet ve filmu Camp Rock ovšem je ve Španělštině. A zdá se mi to moooc zajímavé :oú Jen si to poslechněte.